Beauté Pacifique pirmo reizi inovatīvajā Expo Beauty izstādē t/c Domina Shopping centrā

Beauté Pacifique Expo Beauty izstādē ar labākajiem speciālistiem un kosmētiķes Oksanas Karpikovas ekspress sejas procedūrām

 

Beauté Pacifique ir efektīvas dermokosmētikas zīmols, kas radies un tiek ražots Dānijā jau vairāk kā 20 gadus. Zīmola produktus ir iecienījušas daudz slavenības visā pasaulē, bet Dānijā arī Dānijas karaliene, tāpēc kosmētikas zīmola produkti tiek dēvēti par "karalisko kosmētiku".

Kosmētikas produktu klāstā iespējams atrast piemērotus ādas kopšanas produktus ikdienas ādas kopšanai, arī augstas iedarbības produktus ādas kopšanas procedūrām mājās un kosmētiskajos salonos.

Latvijā Beaute Pacifique 5 gadu laikā sevi pierādījis kā atklātākais kosmētikas zīmols, kas saviem klientiem ne tikai apsola rezultātus, bet to efektivitāti arī pierāda ar padziļinātām ādas ultraskaņu diagnostikām pirms un arī pēc kosmētikas lietošanas. Zīmola produkti šobrīd plašā sortimentā tiek pārstāvēti tirdzniecības vietās: Lāzerplastikas klīnikā, lielākajās Apotheka Aptiekās, Douglas Select veikalos un Universālveikalā Stockmann, tāpat arī interneta vietnē www. beaute-pacifique.lv.

No 23. līdz 25. martam t/c „Domina Shopping” EXPO BEAUTY MEETUP 2018 izstādē Beauté Pacifique labākie speciālisti savā stendā, (pretī Douglas Select veikalam), katram piedāvās iespēju veikt īpašu padziļinātu ādas ultraskaņu pārbaudi līdz 3 mm dziļumā. Diagnostikas laikā ar ultraskaņām tiek fiksēts:

  • Ādas virsmas (epidermas), stāvoklis, tās biezums un esošie bojājumi;
  • Ādas dziļāko slāņu (dermas) esošais stāvoklis un esošie bojājumi;
  • Elastīgo šķiedru – kolagēna koncentrācijas blīvums 3mm dziļumā.

Ādas diagnostikas laikā speciālists izstāsta un attēlā uzskatāmi parāda, kāds ir ādas pašreizējais stāvoklis. Tiek fiksēti ādas saules bojājumi un – novecošanās procesa radītie ādas bojājumi. Iegūtie attēli tiek saglabāti datu bāzē. Beauté Pacifique ir vienīgais kosmētikas zīmols Latvijā, kas šobrīd piedāvā tik augsta līmeņa izmeklēšanu, un tas ir bez maksas.

Uzsākot veidot sadarbību ar Skaistuma kopšanas nozares speciālistiem laipni gaidīti stendā arī skaistuma kopšanas nozares speciālisti, lai uzzinātu vairāk par sadarbības iespējām un iepazītu piedāvāto produktu klāstu profesionāļiem.

Zīmola stendā būs arī kosmētiķe Oksana Karpikova, kura dalīsies savā pieredzē ar šīs kosmētikas procedūru augsto efektivitāti un veiks sejas ādas ekspress procedūras, lietojot Beauté Pacifique produktus.

Oksanas Karpikovas ekspress Beauté Pacifique procedūras pieejamas:

Piektdien, 23.marts     14:00 - 17:00

Sestdien, 24.marts      11:00 - 15:00

Svētdien, 25.marts      11:00 - 15:00

 

Vairāk par izstādi:

Pirmo reizi t/c „Domina Shopping” notiks EXPO BEAUTY MEETUP 2018
No 23. līdz 25.martam Rīgā t/c „Domina Shopping” (Ieriķu 3) notiks vērienīgs pasākums EXPO BEAUTY MEETUP 2018, kurš noteikti kļūs par nozīmīgu Latvijas skaistuma industrijas notikumu. Šogad organizatori piedāvā jaunu aktuālu pierastās izstādes formātu – MEETUP. Izstādes stendi tiks ērti izvietoti vienā no lielākajiem Rīgas tirdzniecības centriem, tādejādi radot maksimāli funkcionālu formātu, kas vienlaikus ļauj satikties profesionālās kosmētikas ražotājiem, izplatītājiem, speciālistiem, pakalpojumu sniedzējiem un gala patērētājiem.


EXPO BEAUTY MEETUP 2018 vienā laukumā apvieno vairāk nekā 70 Latvijas un ārvalstu skaistuma industrijas pārstāvjus: kosmetoloģijas, parfimērijas, veselības, friziermākslas, nagu servisa un daudzu citu jomu speciālistus. Te varēs iepazīties ar pēdējiem skaistuma industrijas jaunumiem, izmēģināt kosmētikas jaunumus, iegādāties nepieciešamos materiālus un instrumentus, skaistumkopšanas salonu aparatūru un profesionālo produkciju, kā arī izpētīt aktuālos profesionālo mācību centru piedāvājumus.


Expo Beauty komanda katru gadu rūpīgi pēta nozares tendences, apkopo Latvijas uzņēmēju un pasaules skaistuma zīmolu pārstāvju viedokļus, lai piedāvātu saviem partneriem un dalībniekiem visefektīvāko sadarbības formu. Izpētot aktuālākās izstāžu biznesa tendences, tika pieņemts lēmums organizēt pasākumu jaunā, plašai auditorijai pieejamā vietā, kas samazinās attālumu starp speciālistiem un profesionālās kosmētikas un pakalpojumu gala patērētājiem.

Ērta auto stāvvieta viesiem un dalībniekiem

Pie tirdzniecības centra «Domina Shopping» ir ērti piekļūt ar auto vai sabiedrisko transportu no jebkura Rīgas rajona. Bezmaksas ieeja, bezmaksas stāvvieta 2500 automašīnām – tās ir nenoliedzamas priekšrocības dalībniekiem un apmeklētājiem.

EXPO BEAUTY MEETUP 2018 dalībnieku vidū tādas zināmas kompānijas un zīmoli kā Beauté Pacifique, Make-Up Atelier Paris Latvia, SLA Paris Make up, MISSHA, Beautyfor Express, Paul Mitchell, BIOAPTA, Philips Sonicare, SESDERMA, Mesoestetic, Beautyfor, skaistuma klīnika “4.Dimensija”, “Veselības centrs 4” filiāle “Dermatoloģijas klīnika”, Profesionālās Mikropigmentācijas Centrs "PMC” u.c.

EXPO BEAUTY MEETUP 2018 pamata sadaļas: profesionālā sejas un ķermeņa kosmētika, matu kopšanas kosmētika, aparātu kosmetoloģija, permanentais grims, dekoratīvā kosmētika, nagu dizains, dabiskā un organiskā kosmētika, veselīgs dzīvesveids.

EXPO BEAUTY MEETUP 2018 ietvaros notiks konsultācijas un prezentācijas. Vadošie vizāžisti, frizieri un manikīra meistari iepazīstinās visus interesentus ar jaunākajām modes tendencēm un demonstrēs vismūsdienīgākās darba tehnikas.

Nemainīgie projekta EXPO BEAUTY partneri ir SPA School, mācību centrs Make-Up Atelier Paris Latvia. SPA School speciālisti iepazīstinās apmeklētājus ar masāžas tehnikām, bet profesionālo vizāžistu komanda izveidos mаke-up un konsultēs apmeklētājus bez maksas.

Papildus informācija: +371 29510220, +371 20003205, mail: office@latexpo.lv

www.expobeauty.lv

https://www.facebook.com/expobeauty.lv/

Pasākums FB: https://www.facebook.com/events/880330858808363/

Izstādes organizators: Expo Beauty.